Kérastase Couture Styling 2016

Couture Styling by Kérastase

Konkurs Couture Styling by Kérastase to pokaz fryzjerskich zdolności zintegrowanych z najwyższym poczuciem piękna. Konkursowi przyświeca idea eksponowania kobiecości pojmowanej w kategorii szyku, elegancji, klasyki oraz powabu. W finale znaleźli się Ci styliści, którzy w sposób jednoznaczny zrozumieli, że kobiecość to nie tylko krasa ciała, ale umiejętne podkreślenie jego atutów.

W tegorocznej, drugiej edycji konkursu wystartowało 230 uczestników. W gronie ośmiu zwycięzców znalazły się dwie stylistki z naszego Salonu Stylistów Avant-Après: Agnieszka Wójcik oraz Agnieszka Regina-Łatka, która już po raz drugi została odznaczona nimbem mistrza stylizacji.

Konkurs Couture Styling lansuje fryzjerstwo najwyższej klasy, będące odpowiednikiem nie tyle haute-couture świata mody, ale jego wyższej półki couture creation. Prace naszych stylistek wyróżnia wysublimowany gust oraz prostota wyrazu. W tych stylizacjach ujęta jest mądrość eksponowania piękna włosa, jego struktury, pełni koloru, jego naturalnej mocy urzekania.

W ramach uznania talentu i estetycznego zmysłu, stylistki naszego salonu zostały zaproszone do współtworzenia Look Booka Kérastase 2016. Miło nam, że to w naszym salonie powstają trendy doceniane nie tylko na wybiegach, ale także przez naszych klientów. Naszym stylistkom gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów w świecie mody.