lookbook l’oreal professionnel 2018

[mashshare]

Lookbook L’Oréal Professionnel 2018.

Ustalając nowe trendy, styliści Salonu Avant-Apres , stworzyli nową kolekcje Liss Me – Shake Me.

Całość została opublikowana w ekskluzywnym wydaniu Lookbooka L’Oréal Professionnel 2018 dla Salonów Expert.

LOOKBOOK L’Oreal Professionnel 2017

[mashshare]

Lookbook 2017 L’Oréal Professionnel to wiodące dzieło na rynku fryzjerskim, które współtworzą styliści salonu Avant Après. To już trzeci raz jak nasz fryzjerski zespół został wyróżniony zaproszeniem do współpracy przez markę L’Oréal. Prace mają charakter autorski, ale sukces jakim jest perfekcja wykonania i doskonałość realizacji to zasługa wielu osób.

Tomasz Marut, Barbara Pieczara-Książek, Aga Regina Łatka, Klaudia Matysiak, Łukasz Sokół oraz zespół fotograficzny Luma to filary przedsięwzięcia.

Lookbook jest szczególną realizacją. To katalog pomysłów, dzieło, w którym styliści ukazują swój osobisty, często bardzo artystyczny punkt widzenia. Niejednokrotnie są tą wizje ekspresyjne, albo propozycje „użytkowe” w ich mistrzowskich wykonaniach. Wyróżnia je szlif cięcia, koloru, wymodelowania.

Lookbook L’Oreal Professionnel 2016

[mashshare]

L’Oréal Professionnel Najmodniejsze trendy w tym roku ► ► ► czyli backstage z przygotowań do L’Oreal Professionnel LOOKBOOK 2016. Salon Avant Après reprezentowany przez Tomasz Maruta oraz Barbare Pieczare- Książek współtworzył Lookbook’a L’Oreal Professionnel ustalając obowiązujące trendy bieżącego roku.

magdalena grabowska-koloryzacja

[mashshare]

Magda Grabowska prezentuje stylizacje Pink&GoldRose.
Blond Studio bazuje na SmartBlondzie od L’Oréala. Idealne zespolenie blondu z różem to zasługa wizji Stylistki oraz profesjonalnego produktu do koloryzacji DIA LIGHT od L’Oreal Professionnel.

wirginia dulęba-koloryzacja

[mashshare]

Wirginia Dulęba prezentuje nowy look.

#SmartBlond #Inoa #DiaRichesse i jest pięknie!

DIA RICHESSE L’Oreal Professionnel to udoskonalona technologia zasadowa. Koloryzacja bez amoniaku ton w ton gwarantująca długotrwały połysk.
Oryginalna stylizacja oraz profesjonalne kosmetyki zapewniają wyjątkowość finalnego efektu.

Klaudia Kowal-koloryzacja

[mashshare]

Klaudia Kowal prezentuje nowy look. Blond Studio bazuje na SmartBlondzie od L’Oréala. Kreatywność Klaudii Kowal połączona z profesjonalnymi kosmetykami daje oszałamiający rezultat.

koloryzacja jesień 2016/tomasz marut

[mashshare]

Tomasz Marut i jego propozycja koloryzacji na jesień 2016.

video: metyou.pl
mua: Joanna Sliwinska Make-Up Artist
#styliściavantapres #jesień2016 #inoa #avantapres #inoacarmilane #tomaszmarut #koloryzacja #haircolor

koloryzacja jesień 2016/klaudia matysiak

[mashshare]

Klaudia Matysiak – stylistka Avant-Après przedstawia stylizacje na sezon jesień-zima 2016/2017.

Propozycja koloryzacji na jesień 2016 w wykonaniu Klaudii Matysiak zdobywczyni II miejsca w L’Oréal Professionnel ColorTrophy 2016.
video: metyou.pl
mua: Joanna Sliwinska Make-Up Artist

Look&Learn 2016 L’Oréal Professionnel Tomasz Marut

[mashshare]

Look&Learn 2016 L’Oréal Professionnel Tomasz Marut to spot z fryzjerskiego show w krakowskim Double Tree by Hilton. Jacek Rybacki wraz z Tomaszem Marutem prezentują najnowsze trendy sezonu wiosna-lato 2016. Tu boho plecionki, fale, pixie long. Ciekawie – dostojność wielkiego fryzjerstwa łączy się z figlarnością finalnego efektu. Jak się okazuje wyglądać kobieco oznacza także dziewczęco.

Gorące nożyczki …według stylistów salonu Avant Après

[mashshare]

Lśniące, sprężyste włosy to kobieca siła, kobiecy atut.
Zapraszamy do oglądania filmu, który przybliży wam istotę gorących nożyczek.🙂
W Salonie Avant Après stawiamy na stylizacje poprzez pielęgnację. Thermocut – strzyżenie na gorąco – dzięki odpowiednio dobranej temperaturze ostrza, „zgrzewa” końcówkę włosa, zatrzymuje jego naturalną wilgotność oraz substancje natłuszczające, a więc doskonale spełnia podstawowy warunek. Artystyczna kreacja fryzjera, połączona z najnowszymi osiągnięciami technologii sprawia, że strzyżenie po raz pierwszy jest zabiegiem wellness, z gwarantowanym efektem sprężystych włosów. Zdrowy rytuał podcinania końcówek eliminuje problem rozdwojonych włosów. Włosy są mocniejsze, nabierają połysku, pozostają w dobrej kondycji. Widoczny rezultat jest gwarantowany.

backstage lookbook 2015/16

[mashshare]

Backstage z sesji do nowej kolekcji Avant Après. Efekty dwóch dni ciężkiej pracy już niedługo. Po planie oprowadza Tomasz Marut:) Dziękujemy metyou.pl MVS Elżbieta Jaśkowska Make-Up Artist & Cosmetologist Justyna Jaroszewska Make-up Artist Łukasz Znojek Photography Studio Luma SIS Concept Store oraz wszystkim naszym modelkom. Zachęcamy do oglądania…

pokaz celebrity looks

[mashshare]


Tomasz Marut wraz z Magdalena Motyka na scenie podczas pokazu najnowszych trendów Celebrity Looks w Katowicach od L’Oréal Professionnel.

Było fantastycznie:)