L’Oreal Color Trophy 2018

[mashshare]

Wielka radość 🙂 Nasze wszystkie prace zakwalifikowały się do półfinałów najbardziej prestiżowego konkursu dla fryzjerów w Polsce. Gratulujemy Klaudii Matysiak, Klaudii Daniels i Patrycji Pajor!

salon nieczynny 15.01

[mashshare]

Informujemy, że salon jest nieczynny w dniu 15.01, ponieważ pracujemy ciężko nad nową kolekcją fryzur.

Efekty w krótce…. 😊

colortophy 2017

[mashshare]


Sukces naszej stylistki Magdaleny Grabowskiej, które znalazła się w gronie 3 finalistów ogólnopolskiego konkursu ColorTrophy w kategorii mężczyzna.

GRATULUJEMY:)

colortrophy 2016

[mashshare]

14690834_567137103478113_3168688255246822235_n
Agnieszka Regina Łatka zdobywa 3 miejsce w międzynarodowym finale Style&Colour Trophy na L’Oréal Professionnel Business Forum w Lizbonie!!!Gratulujemy!!

Duma nas rozpiera!!!

L’Oréal Professionnel „Gęstsze włosy”

[mashshare]

salon_fryzjerski_serioxylNasz salon fryzjerski rekomenduje Serioxyl, czyli opracowane przez koncern L’Oreal najnowsze, innowacyjne i co najważniejsze skuteczne rozwiązanie, stosowane w wypadku:

  • włosów cienkich i zniszczonych,
  • pozbawionych naturalnej gęstości
  • łamliwych i podatnych na uszkodzenia.

Serioxyl stanowi kompletny, profesjonalny zestaw produktów, który stosowany jest wraz z zabiegami w ramach L’Oréal Professionnel „Gęstsze włosy”, co pozwala na osiągnięcie długotrwałych i widocznych efektów.

Etap I Gęstsze Włosy – usługa przeprowadzana w naszym salonie fryzjerskim:

  1. Konsultacja eksperta L’Oréal Professionnel, pozwalająca zdiagnozować przyczyny małej gęstości włosów oraz innych niepożądanych objawów.
  2. Odpowiednio dobrany, zindywidualizowany zabieg pielęgnacyjny, oczyszczający skórę głowy i wzmacniający włosy.

Etap II – trójfazowy program, stosowany samodzielnie w domu, dostosowany do włosów naturalnych i włosów po koloryzacji:

  1. Szampon oczyszczający – zapewnia uczucie świeżości, oczyszcza włosy i skórę głowy, pozwalając na jej lepsze ukrwienie.
  2. Odżywka wzmacniająca – odżywia włosy, począwszy od cebulek aż po same końce. Aplikacja daje natychmiastowy efekt w postaci włosów, które wyglądają na grubsze i gęstsze
  3. Pielęgnacja zagęszczająca w postaci pianki z aktywnymi komponentami Incell i Glucoboost: aplikacja unosi włosy u nasady i pozwala uzyskać widoczną gęstość. Olejki eteryczne (mentol i mięta) dają działanie orzeźwiające i pobudzające.

ColorTrophy 2016 FINAŁ!!!

[mashshare]

Jest!!!
Wielki sukces naszych stylistek Agnieszka Łatka I miejsce Klaudia Matysiak II miejsce na wielkiej gali konkursu L’Oreal ColorTrophy:)))))
Jesteśmy dumni i gratulujemy!!!!!!!

 

podziel się dzieciństwem

[mashshare]

certyfikat
Nasz salon został oficjalnym Partnerem akcji „Podziel Się Dzieciństwem”
Strzyżenie włosów wykonujemy bezpłatnie w naszym salonie, włosy(długość minimum 30cm) przekazane za darmo, trafiają do fundacji Herosi, która wspiera akcję. W ramach akcji „Podziel Się Dzieciństwem” Klinika Włosów Hair LAB wykona nieodpłatnie systemy uzupełnień włosów dla dzieci wskazanych przez Fundację Herosi.
Każda osoba przekazująca włosy otrzyma indywidualny certyfikat uczestnictwa w akcji.
Zachęcamy do udziału

finał colortrophy 2016

[mashshare]

 

JEST FINAŁ!!! 🙂

Dwie nasze stylistki Agnieszka Regina Łatka, oraz Klaudia Matysiak dostały się do ścisłego finału konkursu L’Oreal Color Trophy 2016.🙂
Trzymamy kciuki za zwycięstwo w wielkim finale który odbędzie się  12 września w Warszawie:)

 

gorące nożyczki

[mashshare]

IMG_3626

W Salonie Avant Après stawiamy na stylizacje poprzez pielęgnację. Thermocut – strzyżenie na gorąco – dzięki odpowiednio dobranej temperaturze ostrza, „zgrzewa” końcówkę włosa, zatrzymuje jego naturalną wilgotność oraz substancje natłuszczające, a więc doskonale spełnia podstawowy warunek. Artystyczna kreacja fryzjera, połączona z najnowszymi osiągnięciami technologii sprawia, że strzyżenie po raz pierwszy jest zabiegiem wellness, z gwarantowanym efektem sprężystych włosów. Zdrowy rytuał podcinania końcówek eliminuje problem rozdwojonych włosów. Włosy są mocniejsze, nabierają połysku, pozostają w dobrej kondycji. Widoczny rezultat jest gwarantowany.Zapraszamy.

scalp brush

[mashshare]

scalpbrush2„Scalp brush” posiada dwa rodzaje włosia. Dłuższe – akrylowe – odpowiada za rozczesanie i pielęgnację włosów, idealnie nadaje się do rozprowadzania odżywek. Natomiast krótsze włosie, nylonowe, służy do masażu skóry głowy i oczyszczenia jej z wszelkich zanieczyszczeń, w tym nadmiaru sebum, które umiejscawia się w mieszkach włosowych. Efektu tak głębokiego oczyszczenia nie uzyska się przy tradycyjnym myciu głowy palcami. „Scalp brush” można używać w trakcie mycia włosów.To zupełna nowość, gdyż normalnie woda rozpulchnia włosy rozchylając ich łuski. Stają się wtedy one bardzo podatne na uszkodzenia mechaniczne.„Scalp brush” dzięki swojej technologii sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące i podatne na układanie.
Scalp brush nie tylko czesze włosy, ale także je pielęgnuje i jeszcze dba o stan skóry naszych głów. Teraz to cudo fryzjerstwa trafiło i do nas:)
Zapraszamy…

style masters 2016

[mashshare]

style masters 2016

Nasza stylistka Agnieszka Regina Łatka po raz kolejny znalazła się w ścisłym gronie finalistów konkursu i zajęła II miejsce na etapie krajowym Style Masters 2016!
Gratulujemy!

foto: Łukasz Radzięta F4studio

siedem wspólnych lat

[mashshare]

avant apresW 2015 mija siódmy rok działalności salonu Avant-Après w Krakowie. W sobotę, 4 września, obchodzimy natomiast czwartą rocznicę naszej obecności na krakowskim Kazimierzu. W tym czasie stworzyliśmy tysiące fryzur i zyskaliśmy setki zadowolonych klientów, którzy regularnie nas odwiedzają, także w celach czysto towarzyskich. Nasi sympatycy wspierają nas również osobiście podczas sesji zdjęciowych do autorskich kolekcji oraz w innych prestiżowych projektach – za to bardzo dziękujemy.

Chcielibyśmy wszystkim podziękować za zaufanie, jakim obdarzyliście nas w początkach naszej działalności, za otwartość na twórczą inicjatywę, za to, że z nami jesteście!!!salon fryzjerski avant apres plecak

Z tej okazji krakowski projektant Pegi Boy przygotował dla Was unikatową kolekcję plecaków. Na siódmą rocznicę mamy do rozlosowania osiem z nich. Wystarczy, że do 8 września udostępnisz nasz post, opublikowany na Facebooku, aby zapewnić sobie szansę na zdobycie tej wyjątkowej nagrody.

efekt wow

[mashshare]

efekt wow salon fryzjerski avant apresNasz salon fryzjerski uczestniczy w lipcu w akcji „Wygraj efekt WOW”, organizowanej pod auspicjami portalu www.modnewlosy.pl. Jest to program, który oferuje zwyciężczyni kompleksową zmianę wizerunku, dokonywaną pod okiem najbardziej renomowanych stylistów. Na efekt WOW składają się odpowiednio dobrane zabiegi fryzjerskie, kosmetyczne, nowy makijaż oraz dopasowane do nich stroje i stylizacje. Laureatka konkursu ma szansę odkryć swoje nowe, olśniewające JA. Wierzymy, że przemiana zewnętrzna toruje drogę do przemiany wewnętrznej: poprawy samopoczucia, wyższej samooceny, uzasadnionej pewności siebie i chęci poznawania świata. Może to być pierwszy krok na ścieżce do samorozwoju i osiągnięcia wymarzonych życiowych celów.

Nagrodą w Konkursie będzie metamorfoza wykonana przez stylistę fryzur oraz makijażystkę z Salonu Fryzjerskiego Avant Apres w Krakowie. Metamorfoza obejmuje radykalną zmianę wyglądu: fryzury, makijażu, ubioru. Proces przemiany i efekty zostaną udokumentowane poprzez profesjonalną sesję zdjęciową połączoną z nagraniem clipu video.

Jeżeli chcesz wziąć udział w programie, wypełnij formularz zgłoszeniowy, dostępny tutaj, a następnie wyślij go do 12 lipca 2015 na adres redakcja@modnewlosy.pl. Więcej na temat całej akcji przeczytacie na stronie www.modnewlosy.pl

Zapraszamy do udziału w konkursie i mamy nadzieję, że wkrótce trafisz w nasze ręce.

Lookbook L’Oréal Professionnel by Tomasz Marut (Salon Fryzjerski Avant Apres)

[mashshare]

look_book_loreal_2015Salon fryzjerski w Krakowie Avant-Après po raz kolejny wyróżnił się swoją działalnością, ustalając obowiązujące trendy stylizacji na rok 2015. Wydawany przez L’Oréal Professionnel Lookbook jest katalogiem prezentującym aktualne tendencje w fryzjerstwie. To prestiżowe wydawnictwo, które współtworzą najlepsi styliści z Polski. Do realizacji edycji na rok 2015 zaproszony został Tomasz Marut – stylista i współwłaściciel naszego salonu Avant-Après. Jego kolekcja „Smart Cut” wyróżniła sie pod wieloma względami: przykuwa uwagę niestandardowym potraktowaniem tematu oraz techniczną precyzją.

Zaproponowane przez Tomasza Maruta stylizacje szokują i budzą kontrowersje. Wszystko za sprawą śmiałego pomysłu, który zadaje cios sztampie propagowanej pod sztandarami glamour oraz fashion. Tomasz Marut preferuje prace z klientkami salonu bardziej niż z modelkami. Jest to bliższe prawdziwej rzeczywistości nie tylko fryzjera, ale przede wszystkim kobiet które czesze.

Katalogi prezentujące nowinki ze świata stylizacji, z założenia nie respektują upływającego czasu. Propagują młodość, idealny obraz kobiety wyrażony w doskonałych proporcjach i wyretuszowanym licem. Wyrzucają na margines całe rzesze kobiet dla których w salonach pracuje się właśnie. Mają charakter momentalny. Uwzględniają tylko efekt obliczony na wybieg, sesje zdjęciową, światła reflektorów – nie codzienne uwarunkowania.

Tomasz Marut wyszedł na przeciw tej sytuacji – na modeliki do sesji wybrał swoje klientki nie nakładając przy tym żadnej cezury wieku. Reprezentują one różne typy urody oraz różne preferencje stylizacyjne. Kolekcja „Smart Cut” uwzględnia te indywidualne rozróżnienia, respektuje oczekiwania kobiet i ich osobiste preferencje.

look_book_loreal_2015Nazwa kolekcji „Smart Cut” odnosi się do precyzji, techniki i fryzjerskich rozwiązań. To podstawa gdy tworzy się fryzurę, która ma się świetnie nosić każdego dnia. Pomysł, projekt, wykonanie i kosmetyk to cztery podstawowe założenia tej kolekcji. Pomysł odnosi się do koncepcji fryzjera stylisty. Punktem wyjścia jest wywiad, w którym klientka-modelka objaśnia na jakie zmiany jest gotowa i jakie ma preferencje. Innymi słowy pomysł to suma cech osobowości kobiety, jej sposób bycia oraz aparycja widziana z perspektywy stylisty. Projekt rozpatruje możliwości włosa, jego strukturę i kondycję. Czasem upodobany pomysł należy odłożyć do lamusa, gdyż włos jego nie przyjmie. Fryzura, aby była efektowna i łatwa w noszeniu potrzebuje odpowiedniej materii. Zamysł musi być skorelowany z jakością włosa.

Koloryzacja i ścięcie decydują całości wrażeń. Wykonanie, technika strzyżenia, rozjaśniania i sposób koloryzowania leżą już w gestii stylisty. Tu liczy się precyzja i skrupulatność – tylko dzięki temu można uzyskać zamierzony efekt.

Kosmetyk zamyka całość zabiegów. Nasz salon fryzjerski pielęgnację stawia na pierwszym miejscu – pielęgnacją modelujemy włosy. Dlatego kosmetyk musi być odpowiednio dobrany do jakości włosa oraz do fryzury.

Kolekcja składa się z jedenastu stylizacji. Mieni sie paletą barw, katalogiem form. Fryzury są krótkie, zdynamizowane, długie, klasyczne, falowane, zwiewne, ustrukturalizowane, odważne i z pazurem, ułagodzone dla tych, których wyróżnia spokój i stonowanie. Wszystkie zostały oryginalnie zaprojektowane przez naszego stylistę Tomasza Maruta. To są autorskie projekty, które zadają kłam estetyce fotoshopa. To kolekcja dla kobiet i o kobietach, pokazująca ich codzienną niecodzienność. Tomasz Marut zdaje się wywracać zasady rządzące światem mody, który wszystkich unifikuje podług obowiązujących trendów na czas danego sezonu. On ustala nowe tendencje – pokazuje, że modne jest bycie sobą i eksponowanie swojej urody bez naśladowania i odwzorowań. Mówi „Bądź jak nikt przed tobą”.

Za to niestandardowe podejście kolekcja została wyróżniona nimbem uznania przez L’Oréal Professionnel. Wydana w Lookbooku 2015 propaguje nową myśl w świecie stylizacji, którą jest „stylizowanie się na siebie” … przez Tomasza Maruta – oczywiście.