finał color trophy 2018!!!

[mashshare]

Nasza stylistka Klaudia Daniels zwyciężczynią w wielkim finale L’Oreal Color Trophy 🙂

Gratulujemy Klaudi zwycięstwa , oraz wszystkim finalistom wspaniałego poziom w wielkim finale na wspaniałej Gali zorganizowanej przez L’Oreal Professionnel 🙂

 

L’Oreal Color Trophy 2018

[mashshare]

Wielka radość 🙂 Nasze wszystkie prace zakwalifikowały się do półfinałów najbardziej prestiżowego konkursu dla fryzjerów w Polsce. Gratulujemy Klaudii Matysiak, Klaudii Daniels i Patrycji Pajor!

salon nieczynny 15.01

[mashshare]

Informujemy, że salon jest nieczynny w dniu 15.01, ponieważ pracujemy ciężko nad nową kolekcją fryzur.

Efekty w krótce…. 😊

colortophy 2017

[mashshare]


Sukces naszej stylistki Magdaleny Grabowskiej, które znalazła się w gronie 3 finalistów ogólnopolskiego konkursu ColorTrophy w kategorii mężczyzna.

GRATULUJEMY:)

colortrophy 2016

[mashshare]

14690834_567137103478113_3168688255246822235_n
Agnieszka Regina Łatka zdobywa 3 miejsce w międzynarodowym finale Style&Colour Trophy na L’Oréal Professionnel Business Forum w Lizbonie!!!Gratulujemy!!

Duma nas rozpiera!!!

L’Oréal Professionnel „Gęstsze włosy”

[mashshare]

salon_fryzjerski_serioxylNasz salon fryzjerski rekomenduje Serioxyl, czyli opracowane przez koncern L’Oreal najnowsze, innowacyjne i co najważniejsze skuteczne rozwiązanie, stosowane w wypadku:

  • włosów cienkich i zniszczonych,
  • pozbawionych naturalnej gęstości
  • łamliwych i podatnych na uszkodzenia.

Serioxyl stanowi kompletny, profesjonalny zestaw produktów, który stosowany jest wraz z zabiegami w ramach L’Oréal Professionnel „Gęstsze włosy”, co pozwala na osiągnięcie długotrwałych i widocznych efektów.

Etap I Gęstsze Włosy – usługa przeprowadzana w naszym salonie fryzjerskim:

  1. Konsultacja eksperta L’Oréal Professionnel, pozwalająca zdiagnozować przyczyny małej gęstości włosów oraz innych niepożądanych objawów.
  2. Odpowiednio dobrany, zindywidualizowany zabieg pielęgnacyjny, oczyszczający skórę głowy i wzmacniający włosy.

Etap II – trójfazowy program, stosowany samodzielnie w domu, dostosowany do włosów naturalnych i włosów po koloryzacji:

  1. Szampon oczyszczający – zapewnia uczucie świeżości, oczyszcza włosy i skórę głowy, pozwalając na jej lepsze ukrwienie.
  2. Odżywka wzmacniająca – odżywia włosy, począwszy od cebulek aż po same końce. Aplikacja daje natychmiastowy efekt w postaci włosów, które wyglądają na grubsze i gęstsze
  3. Pielęgnacja zagęszczająca w postaci pianki z aktywnymi komponentami Incell i Glucoboost: aplikacja unosi włosy u nasady i pozwala uzyskać widoczną gęstość. Olejki eteryczne (mentol i mięta) dają działanie orzeźwiające i pobudzające.

ColorTrophy 2016 FINAŁ!!!

[mashshare]

Jest!!!
Wielki sukces naszych stylistek Agnieszka Łatka I miejsce Klaudia Matysiak II miejsce na wielkiej gali konkursu L’Oreal ColorTrophy:)))))
Jesteśmy dumni i gratulujemy!!!!!!!

 

podziel się dzieciństwem

[mashshare]

certyfikat
Nasz salon został oficjalnym Partnerem akcji „Podziel Się Dzieciństwem”
Strzyżenie włosów wykonujemy bezpłatnie w naszym salonie, włosy(długość minimum 30cm) przekazane za darmo, trafiają do fundacji Herosi, która wspiera akcję. W ramach akcji „Podziel Się Dzieciństwem” Klinika Włosów Hair LAB wykona nieodpłatnie systemy uzupełnień włosów dla dzieci wskazanych przez Fundację Herosi.
Każda osoba przekazująca włosy otrzyma indywidualny certyfikat uczestnictwa w akcji.
Zachęcamy do udziału

finał colortrophy 2016

[mashshare]

 

JEST FINAŁ!!! 🙂

Dwie nasze stylistki Agnieszka Regina Łatka, oraz Klaudia Matysiak dostały się do ścisłego finału konkursu L’Oreal Color Trophy 2016.🙂
Trzymamy kciuki za zwycięstwo w wielkim finale który odbędzie się  12 września w Warszawie:)

 

gorące nożyczki

[mashshare]

IMG_3626

W Salonie Avant Après stawiamy na stylizacje poprzez pielęgnację. Thermocut – strzyżenie na gorąco – dzięki odpowiednio dobranej temperaturze ostrza, „zgrzewa” końcówkę włosa, zatrzymuje jego naturalną wilgotność oraz substancje natłuszczające, a więc doskonale spełnia podstawowy warunek. Artystyczna kreacja fryzjera, połączona z najnowszymi osiągnięciami technologii sprawia, że strzyżenie po raz pierwszy jest zabiegiem wellness, z gwarantowanym efektem sprężystych włosów. Zdrowy rytuał podcinania końcówek eliminuje problem rozdwojonych włosów. Włosy są mocniejsze, nabierają połysku, pozostają w dobrej kondycji. Widoczny rezultat jest gwarantowany.Zapraszamy.

scalp brush

[mashshare]

scalpbrush2„Scalp brush” posiada dwa rodzaje włosia. Dłuższe – akrylowe – odpowiada za rozczesanie i pielęgnację włosów, idealnie nadaje się do rozprowadzania odżywek. Natomiast krótsze włosie, nylonowe, służy do masażu skóry głowy i oczyszczenia jej z wszelkich zanieczyszczeń, w tym nadmiaru sebum, które umiejscawia się w mieszkach włosowych. Efektu tak głębokiego oczyszczenia nie uzyska się przy tradycyjnym myciu głowy palcami. „Scalp brush” można używać w trakcie mycia włosów.To zupełna nowość, gdyż normalnie woda rozpulchnia włosy rozchylając ich łuski. Stają się wtedy one bardzo podatne na uszkodzenia mechaniczne.„Scalp brush” dzięki swojej technologii sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące i podatne na układanie.
Scalp brush nie tylko czesze włosy, ale także je pielęgnuje i jeszcze dba o stan skóry naszych głów. Teraz to cudo fryzjerstwa trafiło i do nas:)
Zapraszamy…

style masters 2016

[mashshare]

style masters 2016

Nasza stylistka Agnieszka Regina Łatka po raz kolejny znalazła się w ścisłym gronie finalistów konkursu i zajęła II miejsce na etapie krajowym Style Masters 2016!
Gratulujemy!

foto: Łukasz Radzięta F4studio

siedem wspólnych lat

[mashshare]

avant apresW 2015 mija siódmy rok działalności salonu Avant-Après w Krakowie. W sobotę, 4 września, obchodzimy natomiast czwartą rocznicę naszej obecności na krakowskim Kazimierzu. W tym czasie stworzyliśmy tysiące fryzur i zyskaliśmy setki zadowolonych klientów, którzy regularnie nas odwiedzają, także w celach czysto towarzyskich. Nasi sympatycy wspierają nas również osobiście podczas sesji zdjęciowych do autorskich kolekcji oraz w innych prestiżowych projektach – za to bardzo dziękujemy.

Chcielibyśmy wszystkim podziękować za zaufanie, jakim obdarzyliście nas w początkach naszej działalności, za otwartość na twórczą inicjatywę, za to, że z nami jesteście!!!salon fryzjerski avant apres plecak

Z tej okazji krakowski projektant Pegi Boy przygotował dla Was unikatową kolekcję plecaków. Na siódmą rocznicę mamy do rozlosowania osiem z nich. Wystarczy, że do 8 września udostępnisz nasz post, opublikowany na Facebooku, aby zapewnić sobie szansę na zdobycie tej wyjątkowej nagrody.

efekt wow

[mashshare]

efekt wow salon fryzjerski avant apresNasz salon fryzjerski uczestniczy w lipcu w akcji „Wygraj efekt WOW”, organizowanej pod auspicjami portalu www.modnewlosy.pl. Jest to program, który oferuje zwyciężczyni kompleksową zmianę wizerunku, dokonywaną pod okiem najbardziej renomowanych stylistów. Na efekt WOW składają się odpowiednio dobrane zabiegi fryzjerskie, kosmetyczne, nowy makijaż oraz dopasowane do nich stroje i stylizacje. Laureatka konkursu ma szansę odkryć swoje nowe, olśniewające JA. Wierzymy, że przemiana zewnętrzna toruje drogę do przemiany wewnętrznej: poprawy samopoczucia, wyższej samooceny, uzasadnionej pewności siebie i chęci poznawania świata. Może to być pierwszy krok na ścieżce do samorozwoju i osiągnięcia wymarzonych życiowych celów.

Nagrodą w Konkursie będzie metamorfoza wykonana przez stylistę fryzur oraz makijażystkę z Salonu Fryzjerskiego Avant Apres w Krakowie. Metamorfoza obejmuje radykalną zmianę wyglądu: fryzury, makijażu, ubioru. Proces przemiany i efekty zostaną udokumentowane poprzez profesjonalną sesję zdjęciową połączoną z nagraniem clipu video.

Jeżeli chcesz wziąć udział w programie, wypełnij formularz zgłoszeniowy, dostępny tutaj, a następnie wyślij go do 12 lipca 2015 na adres redakcja@modnewlosy.pl. Więcej na temat całej akcji przeczytacie na stronie www.modnewlosy.pl

Zapraszamy do udziału w konkursie i mamy nadzieję, że wkrótce trafisz w nasze ręce.