Iwonka Wójcik

[mashshare]

IMG_3619bswoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczęła w salonie Avant Après, w pierwszych latach jego działalności. Jest uczennicą Tomka Maruta i Barbary Pieczary. Wybrała ten zawód, ponieważ uważa, że daje on możliwość kreatywnego wyrazu. Ponadto lubi pracować z ludźmi, a zawód fryzjera właśnie na tym polega. Ceni sobie spokój, pracę bez pośpiechu, w warunkach skupienia i koncentracji. Lubi mieć czas na szukanie nowych inspiracji, śledzenie aktualnych trendów. W swej pracy adoptuje klasykę reprezentowaną przez Vidal Sasunna oraz ekspresje właściwą stylizacjom szkoły Tony&Guy. Daje temu wyraz w koloryzacjach, których nieprzeciętne wykonanie, jest jej niewątpliwym atutem. Klientki cenią ją za umiejętność słuchania i uśmiech – rozświetla nim cały salon. Kiedy jest zmęczona, zamyka oczy i marzy. To dodaje jej siły, tak bardzo potrzebnej do codziennej pracy.

Agnieszka Regina Łatka

[mashshare]

IMG_3662bzaczynała u nas pracę jako asystentka. Dzięki nieposkromionej ambicji i skrupulatności w działaniu, bardzo szybko usamodzielniła się od razu prezentując najwyższy poziom sztuki fryzjerskiej. Jest trzykrotną finalistką ogólnoświatowego konkursu Style Masters, zdobywczynią podium w prestiżowym konkursie L’Oréal Color Trophy 2012. Ma niezwykłą intuicję dobierania fryzur, czym zyskała uznanie wśród swoich klientów. Fascynuje ją kreacja upięć, koków, fryzur wieczorowych oraz ślubnych. Stylistka wielu sesji zdjęciowych, produkcji filmowych, kampanii reklamowych. Jej propozycje wyróżnia oryginalność, elegancja, szykowność. Chęć rozwoju artystycznego drygu w sztuce jaką jest dla niej fryzjerstwo łączy z pasją podróżowania – bierze udział w szkoleniach, seminaria, pokazach na całym świecie (TONI&GUY w Londynie, L’OREAL ACADEMY Barcelona,Amsterdam).

 

kreacja Agnieszki z konkursu ColorTrophy 2013.

Magda Grabowska

[mashshare]

IMG_3640bfryzjerką chciała być odkąd pamięta. To w salonie Avant- Après znalazła swoje fryzjerskie miejsce. Szkoląc się pod okiem Tomka Maruta i Barbary Pieczary, stała się niezależną stylistką, która wciąż szuka okazji do podnoszenia swoich kwalifikacji. I właśnie to najbardziej ceni w fryzjerstwie – możliwość wyrazu, szkolenia się, odnajdywania nowych inspiracji. Chce być mistrzynią w swoim fachu, do czego dąży konsekwentnie codziennym staraniem. Jest szczęśliwa, mogąc spełniać swoje marzenia i realizować swoją największą pasję. Dzięki zaangażowaniu, a także indywidualnemu podejściu do każdego, sprawia że klienci czują się nie tylko piękni, ale i wyjątkowi. Magda lubi ten wyraz zadowolenia, który jawi się na twarzy klienta, kiedy stylizacja jest gotowa. Temu podporządkowuje swoją prace.

Kinga Szumiec

[mashshare]

IMG_4580bto właściwa osoba, na właściwym miejscu, świadoma swoich umiejętności i pełna zapału. Została stylistką, gdyż jak mówi: „jest uzdolniona w tym kierunku”.
Jej cel zawodowy to sprostanie oczekiwaniom klienta i opanowanie zaawansowanych technik strzyżenia. Jak dotychczas świetnie jej idzie w obydwóch dziedzinach. Wciąż szkoli się i doskonali swój warsztat. Jej zainteresowania pozostają w sferze wydobywania naturalnego piękna. Nie lubi „sztucznych” fryzur. Stawia na autentyczności aparycji i subtelne udoskonalenia. Dlatego jej mistrzami są Jean Louis David i Vidal Sassoon. Stylizacje Kingi sprawiają, że klienci czują się komfortowo i wygodnie ze swoją fryzurą.Kinga czerpie dużo satysfakcji ze swojej pracy i bardzo lubi swoje życie.

Agnieszka Szklarz – recepcjonistka

[mashshare]

Agnieszka Szklarz
Aga Szklarz – recepcjonistka. Telefon i kalendarz to jej atrybuty. Dzielnie panuje nad chaosem i nieładem, dba o komfort pracy wszystkich fryzjerów. Od paru lat salon Avant Après jest jej trzecim domem. Prywatnie właścicielka dwóch kotów. Uwielbia białe wino, rosyjską muzykę i pingwiny.

Renata – manager

[mashshare]

Renata

W naszym zespole jest od  roku. Pracuje jako recepcjonistka, wspomagając funkcjonowanie salonu swoim zmysłem organizacyjnym. Doskonale rozumie, że pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Dba, aby to wywierane na naszej klienteli zawsze było pozytywne. Ciepły głos w słuchawce telefonu, szczery uśmiech w progach salonu i to życzliwe „Dzień dobry, w czym mogę pomóc?” to nie wyuczone gesty, ale uczciwy przejaw jej usposobienia. Renata lubi spokój poranka, który podtrzymuje przez całą zmianę. Resztę swoich upodobań skrywa w głębi bogatej osobowości.

justyna kozień

[mashshare]
za ścieżkę swojego rozwoju obrała sztukę fryzjerską i to właśnie pod skrzydłami naszego zespołu rozwijała swoje umiejętności. Tu poznała swoje mocne strony i uzyskała mistrzowską biegłość w fachu. Jej ambicją jest satysfakcja klienta, jej metodą na to są perfekcyjne koloryzacje, w których świetnie się realizuje. W pracy działa bardzo sprawnie i zdecydowanie. Pomimo świadomości swoich zdolności wciąż szuka możliwości rozwoju i doskonalenia się. Lubi kontakt z ludźmi, dba o dobre relacje, pozytywne wrażenia. Jej osoba dużo wnosi do naszego zespołu, ale najbardziej cieszą się nasi klienci, których oczekiwania Justyna czyta najlepiej.

Sylwia Jędrych – asystentka

[mashshare]

Sylwia Jedrych w codziennej pracy szczególnie ceni możliwość rozwoju. Zdobywa doświadczenie, inspiruje się pracą całego naszego zespołu. Obserwuje różne techniki strzyżeń i koloryzacji stosowane przez kolegów. Zwinna, rezolutna, nie boi się wyzwań. Chce stanąć kiedyś na scenie pokazu bądź finału profesjonalnego konkursu. Wie jednak, że sukces to kwestia nie tyle marzeń, co doskonałego warsztatu i zmysłu estetycznego. Towarzysząc naszym stylistom podczas różnych pokazów, sesji, uczy się czym jest świat stylizacji, a czym jest praca z indywidualnym klientem. Obu dziedzinom oddaje się z jednakową pasją.