Iwonka Wójcik

[mashshare]

IMG_3619bswoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczęła w salonie Avant Après, w pierwszych latach jego działalności. Jest uczennicą Tomka Maruta i Barbary Pieczary. Wybrała ten zawód, ponieważ uważa, że daje on możliwość kreatywnego wyrazu. Ponadto lubi pracować z ludźmi, a zawód fryzjera właśnie na tym polega. Ceni sobie spokój, pracę bez pośpiechu, w warunkach skupienia i koncentracji. Lubi mieć czas na szukanie nowych inspiracji, śledzenie aktualnych trendów. W swej pracy adoptuje klasykę reprezentowaną przez Vidal Sasunna oraz ekspresje właściwą stylizacjom szkoły Tony&Guy. Daje temu wyraz w koloryzacjach, których nieprzeciętne wykonanie, jest jej niewątpliwym atutem. Klientki cenią ją za umiejętność słuchania i uśmiech – rozświetla nim cały salon. Kiedy jest zmęczona, zamyka oczy i marzy. To dodaje jej siły, tak bardzo potrzebnej do codziennej pracy.

Agnieszka Regina Łatka

[mashshare]

IMG_3662bzaczynała u nas pracę jako asystentka. Dzięki nieposkromionej ambicji i skrupulatności w działaniu, bardzo szybko usamodzielniła się od razu prezentując najwyższy poziom sztuki fryzjerskiej. Jest trzykrotną finalistką ogólnoświatowego konkursu Style Masters, zdobywczynią podium w prestiżowym konkursie L’Oréal Color Trophy 2012. Ma niezwykłą intuicję dobierania fryzur, czym zyskała uznanie wśród swoich klientów. Fascynuje ją kreacja upięć, koków, fryzur wieczorowych oraz ślubnych. Stylistka wielu sesji zdjęciowych, produkcji filmowych, kampanii reklamowych. Jej propozycje wyróżnia oryginalność, elegancja, szykowność. Chęć rozwoju artystycznego drygu w sztuce jaką jest dla niej fryzjerstwo łączy z pasją podróżowania – bierze udział w szkoleniach, seminaria, pokazach na całym świecie (TONI&GUY w Londynie, L’OREAL ACADEMY Barcelona,Amsterdam).

 

kreacja Agnieszki z konkursu ColorTrophy 2013.

Magda Grabowska

[mashshare]

IMG_3640bfryzjerką chciała być odkąd pamięta. To w salonie Avant- Après znalazła swoje fryzjerskie miejsce. Szkoląc się pod okiem Tomka Maruta i Barbary Pieczary, stała się niezależną stylistką, która wciąż szuka okazji do podnoszenia swoich kwalifikacji. I właśnie to najbardziej ceni w fryzjerstwie – możliwość wyrazu, szkolenia się, odnajdywania nowych inspiracji. Chce być mistrzynią w swoim fachu, do czego dąży konsekwentnie codziennym staraniem. Jest szczęśliwa, mogąc spełniać swoje marzenia i realizować swoją największą pasję. Dzięki zaangażowaniu, a także indywidualnemu podejściu do każdego, sprawia że klienci czują się nie tylko piękni, ale i wyjątkowi. Magda lubi ten wyraz zadowolenia, który jawi się na twarzy klienta, kiedy stylizacja jest gotowa. Temu podporządkowuje swoją prace.

Kinga Szumiec

[mashshare]

IMG_4580bto właściwa osoba, na właściwym miejscu, świadoma swoich umiejętności i pełna zapału. Została stylistką, gdyż jak mówi: „jest uzdolniona w tym kierunku”.
Jej cel zawodowy to sprostanie oczekiwaniom klienta i opanowanie zaawansowanych technik strzyżenia. Jak dotychczas świetnie jej idzie w obydwóch dziedzinach. Wciąż szkoli się i doskonali swój warsztat. Jej zainteresowania pozostają w sferze wydobywania naturalnego piękna. Nie lubi „sztucznych” fryzur. Stawia na autentyczności aparycji i subtelne udoskonalenia. Dlatego jej mistrzami są Jean Louis David i Vidal Sassoon. Stylizacje Kingi sprawiają, że klienci czują się komfortowo i wygodnie ze swoją fryzurą.Kinga czerpie dużo satysfakcji ze swojej pracy i bardzo lubi swoje życie.

wirginia dulęba

[mashshare]

IMG_3797b

Wirginia w pracy poprzeczkę stawia sobie wysoko. Jest nią sto procent zadowolenia z siebie, sto procent satysfakcji klienta, którą gwarantuje jej fryzjerski talent. Wirginia świetnie realizuje się zarówno w koloryzacjach, jak i w strzyżeniach. Do mistrzowskiego poziomu doszła na drodze praktyki, systematycznej pracy, ustawicznych szkoleń. Siła charakteru i konsekwencja działania to jej klucze do sukcesu. Lubi to, co do zasady jest słuszne i zdrowe: jedzenie wege, odpoczynek na łonie natury, eksploatowanie się w sposób użyteczny. Dlatego wybrała fryzjerstwo – tu praca w sposób bezpośredni przekłada się na zadowolenie i radość, a rezultaty działania uzasadniają, że warto, żyć pasją.

klaudia matysiak

[mashshare]

IMG_3441bUpięcia, warkocze, koki, plecionki – w tej dziedzinie Klaudia bryluje. Jej fryzury charakteryzuje piękno klasyki, indywidualny dobór, efekt olśnienia będący odzwierciedleniem jej talentu. Praktyki i szkolenia rozpoczęła w naszym salonie, na każdym etapie wykazując się perfekcyjnym podejściem, ukierunkowaniem na pewność efektu. W ten sposób stała się specem od pielęgnacji, koloryzacji oraz technik strzyżenia. W życiu codzienny uwrażliwiona jest na piękno, które odnajduje w drugiej osobie. Gdybyśmy zapytali co ją najbardziej interesuje, zapewne odpowiedziałaby, że człowiek, no i to, jak może go uczesać…

rafał grabiec

[mashshare]

IMG_2135

Rafał Grabiec – fach fryzjerski przyswajał od najmłodszych lat przyglądając się pracy w rodzinnym salonie. Jego działanie wyróżnia zręczność i zdecydowanie. Wzorce czerpie od najlepszych. Vidal Sassoon jest dla niego przykładem precyzyjnego cięcia, od Christopha Gailleta przejął myśli stylistyczną wykraczającą poza salonowe wzorce, Tom Guy to wzór technik koloryzacji, który łączą naturalny look z niestandardowymi mieszankami. Ale to ludzie są dla niego największa inspiracją – twarze i pomysły stylizacji nieustannie tasują się w jego głowie. A są to pomysły niebagatelne, potwierdza to udział w takich konkursach jak Kerastase Couture Styling, Color Trophy, czy szacowne miejsce w plebiscycie na Mistrza Urody w 2014. Fryzjerskie show z Laetitią Guenaou  oraz udział w wydarzeniach takich jak Fashion Week to te medialne przedsięwzięcia, które pozwoliły mu sprawdzić się na arenie europejskiego fryzjerstwa. Rafał w pracy ceni sobie najbardziej spokój i kontakt z ludźmi. Uważa, że to są najlepsze warunki do realizowania swojej pasji.

 

justyna kozień

[mashshare]
za ścieżkę swojego rozwoju obrała sztukę fryzjerską i to właśnie pod skrzydłami naszego zespołu rozwijała swoje umiejętności. Tu poznała swoje mocne strony i uzyskała mistrzowską biegłość w fachu. Jej ambicją jest satysfakcja klienta, jej metodą na to są perfekcyjne koloryzacje, w których świetnie się realizuje. W pracy działa bardzo sprawnie i zdecydowanie. Pomimo świadomości swoich zdolności wciąż szuka możliwości rozwoju i doskonalenia się. Lubi kontakt z ludźmi, dba o dobre relacje, pozytywne wrażenia. Jej osoba dużo wnosi do naszego zespołu, ale najbardziej cieszą się nasi klienci, których oczekiwania Justyna czyta najlepiej.