LOOKBOOK 2017 L’Oreal Professionnel

Lookbook jest szczególną realizacją. To katalog pomysłów, dzieło, w którym styliści ukazują swój osobisty, często bardzo artystyczny punkt widzenia. Niejednokrotnie są tą wizje ekspresyjne, albo propozycje „użytkowe” w ich mistrzowskich wykonaniach. Wyróżnia je szlif cięcia, koloru, wymodelowania.

Stylizacje eksponują stylistyczne zdolności fryzjerów, ich umiejętności rzemieślnicze, bogactwo estetycznych inspiracji, ale przede wszystkim piękno włosa.

Prace Tomasz Maruta inspirowane są Londynem. To ogrom wrażeń, feeria możliwości jakie stwarza… osobowość. Osobowość, charakter to słowa klucze stylizacji Tomasza Maruta. Modelki – zawsze rekrutowane spośród klientek – zna od lat. Impulsem do stworzenia fryzury jest ich usposobienie. „Pomysł uczesania to jedno, inną kwestią jest jego zastosowania, tak by kobieta czuła się adekwatnie, by fryzura ją ożywiała i energetyzowała.” Tak definiuje się sztuka fryzjerska według Tomka. Paleta kolorów jest niestandardowa. Żywe miedzie, popiele z odcieniami , błękitu, czy perły, blondy połyskujące brzoskwinią… – barwy zdradzają nietuzinkową osobowość modelek.

Aga Regina Łatka też ma swoją filozofie kreacji. Jej kolekcja jest pełna spójność koloru, delikatności, sensualności, wrażliwości. Rozmyte pudrowe róże, cieliste kolory, łososiowo-brzoskwiniowe tony, naturalne miedziano-złote rudości oraz perłowe blondy to pełna odsłona niesamowitej delikatności i sensualności kobiecych wdzięków. Stylizacje, makijaż oraz forma fryzur zostały dobrane i stworzone z dbałością o każdy szczegół. Prace podkreślają naturę kobiety. Każda modelka przedstawiona została w dwóch odsłonach. Pierwsza bardzo glamour. Tu dominuje perfekcyjna, ideał stworzony z blasku – tego wewnętrznego, jak i naocznego. Druga, bardziej wystylizowana, odważniejsza, nieoczywista. Oba te wizerunki w zestawieniu ze sobą oddają pełnię kobiecości. W tych pracach asymiluje się delikatności z buntem.

 

Wszystkie prace dostępne są do wglądu w naszym Salonie  Avant Après. Również tu możecie sami oddać się w ręce naszych stylistów. Nie tylko po to by w następnej edycji lookbooka zobaczyć siebie….

 

colortrophy 2016

[mashshare]

14690834_567137103478113_3168688255246822235_n
Agnieszka Regina Łatka zdobywa 3 miejsce w międzynarodowym finale Style&Colour Trophy na L’Oréal Professionnel Business Forum w Lizbonie!!!Gratulujemy!!

Duma nas rozpiera!!!

podziel się dzieciństwem

[mashshare]

certyfikat
Nasz salon został oficjalnym Partnerem akcji „Podziel Się Dzieciństwem”
Strzyżenie włosów wykonujemy bezpłatnie w naszym salonie, włosy(długość minimum 30cm) przekazane za darmo, trafiają do fundacji Herosi, która wspiera akcję. W ramach akcji „Podziel Się Dzieciństwem” Klinika Włosów Hair LAB wykona nieodpłatnie systemy uzupełnień włosów dla dzieci wskazanych przez Fundację Herosi.
Każda osoba przekazująca włosy otrzyma indywidualny certyfikat uczestnictwa w akcji.
Zachęcamy do udziału

pokaz celebrity looks

[mashshare]


Tomasz Marut wraz z Magdalena Motyka na scenie podczas pokazu najnowszych trendów Celebrity Looks w Katowicach od L’Oréal Professionnel.

Było fantastycznie:)

Kérastase Couture Styling 2016

[mashshare]

Couture Styling by Kérastase

Konkurs Couture Styling by Kérastase to pokaz fryzjerskich zdolności zintegrowanych z najwyższym poczuciem piękna. Konkursowi przyświeca idea eksponowania kobiecości pojmowanej w kategorii szyku, elegancji, klasyki oraz powabu. W finale znaleźli się Ci styliści, którzy w sposób jednoznaczny zrozumieli, że kobiecość to nie tylko krasa ciała, ale umiejętne podkreślenie jego atutów.

W tegorocznej, drugiej edycji konkursu wystartowało 230 uczestników. W gronie ośmiu zwycięzców znalazły się dwie stylistki z naszego Salonu Stylistów Avant-Après: Agnieszka Wójcik oraz Agnieszka Regina-Łatka, która już po raz drugi została odznaczona nimbem mistrza stylizacji.

Konkurs Couture Styling lansuje fryzjerstwo najwyższej klasy, będące odpowiednikiem nie tyle haute-couture świata mody, ale jego wyższej półki couture creation. Prace naszych stylistek wyróżnia wysublimowany gust oraz prostota wyrazu. W tych stylizacjach ujęta jest mądrość eksponowania piękna włosa, jego struktury, pełni koloru, jego naturalnej mocy urzekania.

W ramach uznania talentu i estetycznego zmysłu, stylistki naszego salonu zostały zaproszone do współtworzenia Look Booka Kérastase 2016. Miło nam, że to w naszym salonie powstają trendy doceniane nie tylko na wybiegach, ale także przez naszych klientów. Naszym stylistkom gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów w świecie mody.

pro fiber: pielęgnacja która trwa

[mashshare]

Zestaw kosmetyków do pielęgnacji włosów PRO FIBER to kolejna innowacja, przygotowana przez laboratoria L’Oréal Professionnel, której opracowanie zajęło piętnaście lat badań i obejmuje aż piętnaście patentów. Linia produktów PRO FIBER oparta jest na cząsteczce APTYL 100. To podwójna molekuła, na którą składa się aminosan (działa wewnętrznie na włókno włosa, odbudowując go i odżywiając) oraz działający zewnętrznie polimer kationowy, który wygładza łuskę włosa oraz nadaje mu miękką i elastyczną strukturę.

Sposób działania kuracji doskonale odzwierciedla hasło przewodnie tego innowacyjnego produktu: PIELĘGNACJA, KTÓRA TRWA. Zabieg składa się z dwóch etapów: pierwszy jest przeprowadzany w salonie fryzjerskim (tylko Salony Expert L’Oréal Professionnel), a potem kuracja jest samodzielnie kontynuowana w domu.

salon fryzjerski pro fiber
Salon fryzjerski rozpoczyna procedurę od specjalistycznej, spersonalizowanej diagnozy, która ma za zadanie precyzyjnie określić kondycję Twoich włosów, aby dobrać sposób ich adekwatnej pielęgnacji. Dobór odpowiedniego zestawu kosmetyków PRO FIBER następuje w oparciu o dwa podstawowe czynniki: grubość łodyg włosowych oraz stopień uwrażliwienia włosów. Możemy określić trzy poziomy uwrażliwienia struktury włosów i zastosować odpowiednią dla nich kurację:

  1. Włosy lekko uwrażliwione (dotknięta jest sama łuska włosa): stosujemy gamę „WYGŁADZENIE WŁOSA” o lekkiej konsystencji i orzeżwiającej mieszance zapachowej cytryny i miodu, której zadaniem jest przywrócenie sprężystości włosów.
  2. Włosy uwrażliwione (zarówno łuska, jak i włókno włosa wykazują pierwsze objawy uszkodzenia): gama „ODBUDOWA WŁOSA” o kremowej konsystencji i korzennokwietnym zapachu mleczka sandałowego, która ma na celu rewitalizację włosów.
  3. Włosy zniszczone (w wypadku zaawansowanej degradacji łuski i włókien włosowych): gama „REKONSTRUKCJA WŁOSA” o konsystencji balsamu i intensywnym zapachu opartym na czarnej wanilii, którą aplikujemy, aby odbudować od podstaw zdrową strukturę włosów.

salon fryzjerski pro fiberKarta Diagnozy obejmuje również wszystkie dodatkowe czynniki, jakie regularnie oddziałują na Twoje włosy: rodzaj produktów stosowanych do codziennej pielęgnacji, częstotliwość mycia włosów oraz innych zabiegów stylizacyjnych. Sam zabieg, przeprowadzany w salonie, trwa około 30 minut i składa się na niego przygotowanie włosów za pomocą szamponu, następnie aplikacja koncentratu i maski, a na końcu utrwalenie i ochrona efektów poprzez serum.

W fazie drugiej efekty zabiegu możesz podtrzymywać i kultywować samodzielnie w domu za pomocą następujących środków:
szampon PRO FIBER, dzięki któremu cząsteczka APTYL 100 utrzymuje się we włosie
odżywka, maska lub serum pozwalają dokonać rewitalizacji i zachować efekty kosmetyczne w postaci gładkich i lśniących włosów
booster PRO FIBER, stosowany przy czwartym myciu, ponownie wprowadza APTYL 100 do wewnętrznej struktury włosa

klaudia kowal

[mashshare]

IMG_2379ambitna, zdolna, z niebagatelnym doświadczeniem. Klaudia ma artystyczne usposobienie. Wie, że fryzjerska stylizacja wymaga zręczności, wizji, rozwiniętego zmysłu estetycznego. Od wielu lat rozwija wszystkie te aspekty. Rzemiosła uczyła się w Londynie, zdolność tworzenia, stylizacji to już zasługa jej osobowości. Kreacja to jej drugie imię; najlepiej wyraża się w koloryzacji. Nie lubi odwzorowań. Bieżące trendy poddaje interpretacji, inspiruje się nimi – wszystko to dla satysfakcji klienta, którego oczekiwania stawia na pierwszym miejscu. Twierdzi, że jedyny słuszny poziom warsztatu fryzjerskiego wyznacza Alexandre de Paris – poniżej tych jakości nie schodzi. Klaudia – dziś w naszym salonie, jutro jako trendsetter na wybiegu.

wirginia dulęba

[mashshare]

IMG_3797b

Wirginia w pracy poprzeczkę stawia sobie wysoko. Jest nią sto procent zadowolenia z siebie, sto procent satysfakcji klienta, którą gwarantuje jej fryzjerski talent. Wirginia świetnie realizuje się zarówno w koloryzacjach, jak i w strzyżeniach. Do mistrzowskiego poziomu doszła na drodze praktyki, systematycznej pracy, ustawicznych szkoleń. Siła charakteru i konsekwencja działania to jej klucze do sukcesu. Lubi to, co do zasady jest słuszne i zdrowe: jedzenie wege, odpoczynek na łonie natury, eksploatowanie się w sposób użyteczny. Dlatego wybrała fryzjerstwo – tu praca w sposób bezpośredni przekłada się na zadowolenie i radość, a rezultaty działania uzasadniają, że warto, żyć pasją.

wirginia dulęba

[mashshare]

backstage (24 of 45)

Wirginia w pracy poprzeczkę stawia sobie wysoko. Jest nią sto procent zadowolenia z siebie, sto procent satysfakcji klienta, którą gwarantuje jej fryzjerski talent. Wirginia świetnie realizuje się zarówno w koloryzacjach, jak i w strzyżeniach. Do mistrzowskiego poziomu doszła na drodze praktyki, systematycznej pracy, ustawicznych szkoleń. Siła charakteru i konsekwencja działania to jej klucze do sukcesu. Lubi to, co do zasady jest słuszne i zdrowe: jedzenie wege, odpoczynek na łonie natury, eksploatowanie się w sposób użyteczny. Dlatego wybrała fryzjerstwo – tu praca w sposób bezpośredni przekłada się na zadowolenie i radość, a rezultaty działania uzasadniają, że warto, żyć pasją.

Mirek Książek – manager

[mashshare]

Mirekmanager, koordynator pracy zespołu, zajmuje się administracją całej przestrzeni firmy. Czuwa nad wielopłaszczyznowym rozwojem pracowników. Dba o wizerunek firmy, kontakt z mediami, ale przede wszystkim dobre relacje z klientami. Prywatnie wspierający mąż, opiekuńczy tata dwójki dzieci. Mimo wielu obowiązków i ciążącej na nim odpowiedzialności znajduje czas na hobby (…sporty zimowe i nie tylko). Nieustannie rozdaje uśmiechy.

agnieszka wójcik

[mashshare]

IMG_4768b

Agnieszka Wójcik – stylistka-fryzjerka, wychowanka naszego salonu. Jej drugie imię to satysfakcja: satysfakcja ze swojej pracy, satysfakcja z życia, satysfakcja klienta, z którym pracuje. Tej dyspozycji podporządkowuje wszystkie swoje wybory, dla tego powodu ustawicznie się szkoli, podnosi kwalifikacje, nabiera doświadczenia. W fryzjerstwie inspiruje ją klasyka lansowana przez postaci na wskroś awangardowe (Antoni Cierplikowski, Vidal Sasson). W pracy motywuje ją ambicja zespołu, profesjonalne podejście do działania. Ceni sobie atmosferę koncentracji – bez pośpiechu i rutyny. Jej jowialność oraz urzekający uśmiech to wartości dodane do jej umiejętności, którymi zaskarbiła sobie wielu klientów. Pytana o jej mocne strony w fryzjerstwie, odpowiada, że dopiero je poznaje. My już je znamy – to zaangażowanie i profesjonalizm.

klaudia matysiak

[mashshare]

IMG_3441bUpięcia, warkocze, koki, plecionki – w tej dziedzinie Klaudia bryluje. Jej fryzury charakteryzuje piękno klasyki, indywidualny dobór, efekt olśnienia będący odzwierciedleniem jej talentu. Praktyki i szkolenia rozpoczęła w naszym salonie, na każdym etapie wykazując się perfekcyjnym podejściem, ukierunkowaniem na pewność efektu. W ten sposób stała się specem od pielęgnacji, koloryzacji oraz technik strzyżenia. W życiu codzienny uwrażliwiona jest na piękno, które odnajduje w drugiej osobie. Gdybyśmy zapytali co ją najbardziej interesuje, zapewne odpowiedziałaby, że człowiek, no i to, jak może go uczesać…

Justyna Kozień – praktykantka

[mashshare]

Justyna Kozień

za ścieżkę swojego rozwoju obrała sztukę fryzjerską i to właśnie pod skrzydłami naszego zespołu chce rozwijać swoje umiejętności, poznawać swoje mocne strony i szkolić się w fachu. W przyszłości widzi siebie jaką niezależną stylistkę realizującą swoją pasję, jaką jest kreacja. W pracy działa bardzo szybko, a wszystko, za co się zabierze, jest zrobione dokładnie. Lubi kontakt z ludźmi, dba o dobre relacje, pozytywne wrażenia. Bardzo przysługuje się w sprawnym działaniu naszego salonu. Jeśli w swej pracy twórczej, będzie tak ekspresywna jak w tańcu, oznacza to, że do naszego zespołu dołączył geniusz-stylista.