Agnieszka Szklarz – recepcjonistka

[mashshare]

Agnieszka Szklarz
Aga Szklarz – recepcjonistka. Telefon i kalendarz to jej atrybuty. Dzielnie panuje nad chaosem i nieładem, dba o komfort pracy wszystkich fryzjerów. Od paru lat salon Avant Après jest jej trzecim domem. Prywatnie właścicielka dwóch kotów. Uwielbia białe wino, rosyjską muzykę i pingwiny.

Renata – manager

[mashshare]

Renata

W naszym zespole jest od  roku. Pracuje jako recepcjonistka, wspomagając funkcjonowanie salonu swoim zmysłem organizacyjnym. Doskonale rozumie, że pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Dba, aby to wywierane na naszej klienteli zawsze było pozytywne. Ciepły głos w słuchawce telefonu, szczery uśmiech w progach salonu i to życzliwe „Dzień dobry, w czym mogę pomóc?” to nie wyuczone gesty, ale uczciwy przejaw jej usposobienia. Renata lubi spokój poranka, który podtrzymuje przez całą zmianę. Resztę swoich upodobań skrywa w głębi bogatej osobowości.

Sylwia Jędrych – asystentka

[mashshare]

Sylwia Jedrych w codziennej pracy szczególnie ceni możliwość rozwoju. Zdobywa doświadczenie, inspiruje się pracą całego naszego zespołu. Obserwuje różne techniki strzyżeń i koloryzacji stosowane przez kolegów. Zwinna, rezolutna, nie boi się wyzwań. Chce stanąć kiedyś na scenie pokazu bądź finału profesjonalnego konkursu. Wie jednak, że sukces to kwestia nie tyle marzeń, co doskonałego warsztatu i zmysłu estetycznego. Towarzysząc naszym stylistom podczas różnych pokazów, sesji, uczy się czym jest świat stylizacji, a czym jest praca z indywidualnym klientem. Obu dziedzinom oddaje się z jednakową pasją.