Nasz zespół

Barbara Pieczara

Jej codzienną pracę cechuje rzetelność, opanowanie, systematyczność. Rezultaty jej starań to czysta elegancja, szyk i powab. Jest jak buddyjska mniszka – nie rozprasza swojej uwagi poza zadanie, które aktualnie realizuje. Jej misja to nie dać się nabrać na efemeryzm kiczowatych tendencji. W ramach współpracy z L’Oréal Professionnel współtworzyła lookbook na rok 2016. Tworzy nie na wybieg, ale czerpie z tych doświadczeń, przemycając refleksy GLOMOUR w perfekcyjnych cięciach, echa FASHION pomysłowości formy, a wszystko to ma wspólny mianownik – jest nim efektowność i prostota.

Tomasz Marut

Razem z Barbarą Pieczarą współtworzył Avant Après. Jak sam o sobie pisze: „Kim byłbym gdybym nie został fryzjerem? Gdy zadają mi to pytanie i szukam w myślach alternatywnych pomysłów na siebie, nie mam wielu rozwiązań. Odpowiadam, że służącym w willi z widokiem na morze u bardzo liberalnej pani. A mówiąc szczerze – nie wyobrażam sobie siebie, jako nie-fryzjera. Ta praca mnie określa.”

Klaudia Matysiak

Upięcia, warkocze, koki, plecionki – w tej dziedzinie Klaudia bryluje. Jej fryzury charakteryzuje piękno klasyki, indywidualny dobór, efekt olśnienia będący odzwierciedleniem jej talentu. Praktyki i szkolenia rozpoczęła w naszym salonie, na każdym etapie wykazując się perfekcyjnym podejściem, ukierunkowaniem na pewność efektu. W ten sposób stała się specem od pielęgnacji, koloryzacji oraz technik strzyżenia. W życiu codzienny uwrażliwiona jest na piękno, które odnajduje w drugiej osobie. Gdybyśmy zapytali co ją najbardziej interesuje, zapewne odpowiedziałaby, że człowiek, no i to, jak może go uczesać…

Iwona Wójcik

Swoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczęła w salonie Avant Après, w pierwszych latach jego działalności. Jest uczennicą Tomka Maruta i Barbary Pieczary. Wybrała ten zawód, ponieważ uważa, że daje on możliwość kreatywnego wyrazu. Ponadto lubi pracować z ludźmi, a zawód fryzjera właśnie na tym polega. Ceni sobie spokój, pracę bez pośpiechu, w warunkach skupienia i koncentracji. Lubi mieć czas na szukanie nowych inspiracji, śledzenie aktualnych trendów. W swej pracy adoptuje klasykę reprezentowaną przez Vidal Sasunna oraz ekspresję właściwą stylizacjom szkoły Tony&Guy. Daje temu wyraz w koloryzacjach, których nieprzeciętne wykonanie, jest jej niewątpliwym atutem. Klientki cenią ją za umiejętność słuchania i uśmiech – rozświetla nim cały salon. Kiedy jest zmęczona, zamyka oczy i marzy. To dodaje jej siły, tak bardzo potrzebnej do codziennej pracy.

Kinga Szumiec

Właściwa osoba, na właściwym miejscu, świadoma swoich umiejętności i pełna zapału. Została stylistką, gdyż jak mówi: „jest uzdolniona w tym kierunku”.
Jej cel zawodowy to sprostanie oczekiwaniom klienta i opanowanie zaawansowanych technik strzyżenia. Jak dotychczas świetnie jej idzie w obydwóch dziedzinach. Wciąż szkoli się i doskonali swój warsztat. Jej zainteresowania pozostają w sferze wydobywania naturalnego piękna. Nie lubi „sztucznych” fryzur. Stawia na autentyczności aparycji i subtelne udoskonalenia. Dlatego jej mistrzami są Jean Louis David i Vidal Sassoon. Stylizacje Kingi sprawiają, że klienci czują się komfortowo i wygodnie ze swoją fryzurą.Kinga czerpie dużo satysfakcji ze swojej pracy i bardzo lubi swoje życie.

Magda Grabowska

Fryzjerką chciała być odkąd pamięta. To w salonie Avant- Après znalazła swoje fryzjerskie miejsce. Szkoląc się pod okiem Tomka Maruta i Barbary Pieczary, stała się niezależną stylistką, która wciąż szuka okazji do podnoszenia swoich kwalifikacji. I właśnie to najbardziej ceni w fryzjerstwie – możliwość wyrazu, szkolenia się, odnajdywania nowych inspiracji. Chce być mistrzynią w swoim fachu, do czego dąży konsekwentnie codziennym staraniem. Jest szczęśliwa, mogąc spełniać swoje marzenia i realizować swoją największą pasję. Dzięki zaangażowaniu, a także indywidualnemu podejściu do każdego, sprawia że klienci czują się nie tylko piękni, ale i wyjątkowi. Magda lubi ten wyraz zadowolenia, który jawi się na twarzy klienta, kiedy stylizacja jest gotowa. Temu podporządkowuje swoją prace. 

Justyna Kozień

Za ścieżkę swojego rozwoju obrała sztukę fryzjerską i to właśnie pod skrzydłami naszego zespołu rozwijała swoje umiejętności. Tu poznała swoje mocne strony i uzyskała mistrzowską biegłość w fachu. Jej ambicją jest satysfakcja klienta, jej metodą na to są perfekcyjne koloryzacje, w których świetnie się realizuje. W pracy działa bardzo sprawnie i zdecydowanie. Pomimo świadomości swoich zdolności wciąż szuka możliwości rozwoju i doskonalenia się. Lubi kontakt z ludźmi, dba o dobre relacje, pozytywne wrażenia. Jej osoba dużo wnosi do naszego zespołu, ale najbardziej cieszą się nasi klienci, których oczekiwania Justyna czyta najlepiej.

Klaudia Kusia

Swoją ścieżkę rozwoju wybrała świadomie: szkoła zawodowa, kursy i liczne szkolenia. Teraz zasila nasz zespół i wzbogaca swoimi umiejętnościami. W stylizacjach stawia na klasyczne piękno, naturalność, dbałość o kondycję włosów i pielęgnację. Te aspekty fryzjerstwa uważa za podstawowe i ponadczasowe. Śledzi aktualne trendy, ale w pracy stawia na indywidualne podejście do klienta i realizacje jego oczekiwań. Świetnie realizuje się w upięciach i strzyżeniach, w których wyraża się jej nieprzeciętna wyobraźnia. Różnorodność i wielość projektów inspiruje ją i daje energię do codziennej pracy. W życiu codziennym ceni wolność, swobodę działania, możliwość realizowania swoich potrzeb z poszanowaniem potrzeb innych. Mówi: „Kochaj… i rób co chcesz.” Lubi gotować, oglądać filmy i bardzo chce mieć psa.

Monika Gądek

Pasja do fryzjerstwa obudziła się w niej jeszcze w najmłodszych latach. Obserwacja pracy fryzjerów pochłaniała ją. Teraz sama realizuje swoje wizje i ambicje. Trendy? – ona je współtworzy i ma już w tym względzie pewne osiągnięcia (Power Men – Look book by L’Oreal 2019). Wachlarz jej umiejętności jest szeroki: barberskie strzyżenia, strzyżenia damskie, upięcia. Świetnie odnajduje się w koloryzacjach do których podchodzi niezwykle rozważnie. Jej ulubioną techniką koloryzacji są refleksy, pojaśnienia obliczone na naturalny efekt. W pracy z klientem stawia na piękny efekt oraz funkcjonalność. Bogata wyobraźnia, indywidualne podejście oraz mistrzowski fach czyni z niej świetną stylistkę także w stylizacjach okolicznościowych. Lubi wyzwania, wciąż podnosi sobie poprzeczkę, by z każdym dniem być coraz lepszą.

Patryk Macios

To człowiek wielu talentów i entuzjastycznej ekspresji. Atutem jego osobowości jest ambicja i wola działania. W przeszłości pedagog, animator kultury, tancerz na poziomie mistrzowskim (klasa S). Teraz do tego poziomu szlifuje swoją pasję, jaką jest fryzjerstwo. Patryk zaczynał jako stylista tancerek. Chcąc się usamodzielnić w działaniu opanował sztukę koloryzacji i strzyżenia. Spełnia się w subtelnych udoskonaleniach wizerunku, jak i mocnych metamorfozach. Ceni precyzyjne cięcia, możliwości wynikające z fachowych strzyżeń, które jako narzędzia męskich stylizacji są jego mocną stroną. Inspirują go Guy Tang, Maksym Nikitochkin, Tony and Guy. Dzięki nim wie, że we fryzjerstwie nie ma rzeczy niemożliwych, jeśli tylko zintegrujesz zmysł estetyczny z doskonałym rzemiosłem. Interesuje go świat, ludzie, kultura oraz języki. Lubi spokój, ciszę, skrupulatne i systematyczne działanie. Ma łatwość porozumiewania się z klientami, co sprawia, że świetnie kompiluje swoje wizje z ich oczekiwaniami.

Daniel Ciszek

Fryzjerstwo to tworzenie, a tworzenie to możliwość wyrażania się, to operowanie kształtem, kolorem, teksturą. Daniel geometrią fryzury zainteresował się w akademii Saco w Londynie (2010). Tam też rozwinął sztukę operowania detalem, docenił ekspresję szczegółu. Inspiruje go twórczość Vidal Sasson i Richard Ashforth – od nich uczy się śmiałości w  działaniu i wyrazistości stylizacji. Koloryzacje, strzyżenia i stylizacje to nie koniec jego twórczości. Poza pracą w salonie, maluje obrazy. Lubi działać w wyraźnych estetykach, ale w kontakcie z klientem najważniejsze dla niego jest spełnienie jego oczekiwań. Ceni pokój, ład i brak pośpiechu – to warunki podstawowe dla balansu w pracy i w życiu.

Kacper Sowa

Nigdy nie miał wątpliwości, że fryzjerstwo będzie jego główną profesją. Swój warsztat szlifuje pod okiem Tomasza Maruta i Barbary Książek. Fryzjerstwo to dla niego pasja, która objawia się nie tylko w miłości do długich włosów, w pielęgnowaniu ich piękna, ale także w sztuce stylizacji. Świetnie się czuje w koloryzacjach i strzyżeniach. Jego prace cechuje indywidualne podejście; dopasowuje fryzury do aparycji i osobowości. Inspirują go światowe trendy, jednak oryginalność stylizacji utrzymuje dzięki inwencji własnej. Czas wolny spędza aktywnie i zawsze w towarzystwie znajomych. To kontakt z ludźmi daje mu siłę do działania.