Nasz zespół

Barbara Pieczara

Jej codzienną pracę cechuje rzetelność, opanowanie, systematyczność. Rezultaty jej starań to czysta elegancja, szyk i powab. Jest jak buddyjska mniszka – nie rozprasza swojej uwagi poza zadanie, które aktualnie realizuje. Jej misja to nie dać się nabrać na efemeryzm kiczowatych tendencji. W ramach współpracy z L’Oréal Professionnel współtworzyła lookbook na rok 2016. Tworzy nie na wybieg, ale czerpie z tych doświadczeń, przemycając refleksy GLOMOUR w perfekcyjnych cięciach, echa FASHION pomysłowości formy, a wszystko to ma wspólny mianownik – jest nim efektowność i prostota.

Tomasz Marut

Razem z Barbarą Pieczarą współtworzył Avant Après. Jak sam o sobie pisze: „Kim byłbym gdybym nie został fryzjerem? Gdy zadają mi to pytanie i szukam w myślach alternatywnych pomysłów na siebie, nie mam wielu rozwiązań. Odpowiadam, że służącym w willi z widokiem na morze u bardzo liberalnej pani. A mówiąc szczerze – nie wyobrażam sobie siebie, jako nie-fryzjera. Ta praca mnie określa.”

Klaudia Matysiak

Upięcia, warkocze, koki, plecionki – w tej dziedzinie Klaudia bryluje. Jej fryzury charakteryzuje piękno klasyki, indywidualny dobór, efekt olśnienia będący odzwierciedleniem jej talentu. Praktyki i szkolenia rozpoczęła w naszym salonie, na każdym etapie wykazując się perfekcyjnym podejściem, ukierunkowaniem na pewność efektu. W ten sposób stała się specem od pielęgnacji, koloryzacji oraz technik strzyżenia. W życiu codzienny uwrażliwiona jest na piękno, które odnajduje w drugiej osobie. Gdybyśmy zapytali co ją najbardziej interesuje, zapewne odpowiedziałaby, że człowiek, no i to, jak może go uczesać…

Iwona Wójcik

Swoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczęła w salonie Avant Après, w pierwszych latach jego działalności. Jest uczennicą Tomka Maruta i Barbary Pieczary. Wybrała ten zawód, ponieważ uważa, że daje on możliwość kreatywnego wyrazu. Ponadto lubi pracować z ludźmi, a zawód fryzjera właśnie na tym polega. Ceni sobie spokój, pracę bez pośpiechu, w warunkach skupienia i koncentracji. Lubi mieć czas na szukanie nowych inspiracji, śledzenie aktualnych trendów. W swej pracy adoptuje klasykę reprezentowaną przez Vidal Sasunna oraz ekspresję właściwą stylizacjom szkoły Tony&Guy. Daje temu wyraz w koloryzacjach, których nieprzeciętne wykonanie, jest jej niewątpliwym atutem. Klientki cenią ją za umiejętność słuchania i uśmiech – rozświetla nim cały salon. Kiedy jest zmęczona, zamyka oczy i marzy. To dodaje jej siły, tak bardzo potrzebnej do codziennej pracy.

Kinga Szumiec

Właściwa osoba, na właściwym miejscu, świadoma swoich umiejętności i pełna zapału. Została stylistką, gdyż jak mówi: „jest uzdolniona w tym kierunku”.
Jej cel zawodowy to sprostanie oczekiwaniom klienta i opanowanie zaawansowanych technik strzyżenia. Jak dotychczas świetnie jej idzie w obydwóch dziedzinach. Wciąż szkoli się i doskonali swój warsztat. Jej zainteresowania pozostają w sferze wydobywania naturalnego piękna. Nie lubi „sztucznych” fryzur. Stawia na autentyczności aparycji i subtelne udoskonalenia. Dlatego jej mistrzami są Jean Louis David i Vidal Sassoon. Stylizacje Kingi sprawiają, że klienci czują się komfortowo i wygodnie ze swoją fryzurą.Kinga czerpie dużo satysfakcji ze swojej pracy i bardzo lubi swoje życie.

Magda Grabowska

Fryzjerką chciała być odkąd pamięta. To w salonie Avant- Après znalazła swoje fryzjerskie miejsce. Szkoląc się pod okiem Tomka Maruta i Barbary Pieczary, stała się niezależną stylistką, która wciąż szuka okazji do podnoszenia swoich kwalifikacji. I właśnie to najbardziej ceni w fryzjerstwie – możliwość wyrazu, szkolenia się, odnajdywania nowych inspiracji. Chce być mistrzynią w swoim fachu, do czego dąży konsekwentnie codziennym staraniem. Jest szczęśliwa, mogąc spełniać swoje marzenia i realizować swoją największą pasję. Dzięki zaangażowaniu, a także indywidualnemu podejściu do każdego, sprawia że klienci czują się nie tylko piękni, ale i wyjątkowi. Magda lubi ten wyraz zadowolenia, który jawi się na twarzy klienta, kiedy stylizacja jest gotowa. Temu podporządkowuje swoją prace. 

Justyna Kozień

Za ścieżkę swojego rozwoju obrała sztukę fryzjerską i to właśnie pod skrzydłami naszego zespołu rozwijała swoje umiejętności. Tu poznała swoje mocne strony i uzyskała mistrzowską biegłość w fachu. Jej ambicją jest satysfakcja klienta, jej metodą na to są perfekcyjne koloryzacje, w których świetnie się realizuje. W pracy działa bardzo sprawnie i zdecydowanie. Pomimo świadomości swoich zdolności wciąż szuka możliwości rozwoju i doskonalenia się. Lubi kontakt z ludźmi, dba o dobre relacje, pozytywne wrażenia. Jej osoba dużo wnosi do naszego zespołu, ale najbardziej cieszą się nasi klienci, których oczekiwania Justyna czyta najlepiej.

Klaudia Kusia

Swoją ścieżkę rozwoju wybrała świadomie: szkoła zawodowa, kursy i liczne szkolenia. Teraz zasila nasz zespół i wzbogaca swoimi umiejętnościami. W stylizacjach stawia na klasyczne piękno, naturalność, dbałość o kondycję włosów i pielęgnację. Te aspekty fryzjerstwa uważa za podstawowe i ponadczasowe. Śledzi aktualne trendy, ale w pracy stawia na indywidualne podejście do klienta i realizacje jego oczekiwań. Świetnie realizuje się w upięciach i strzyżeniach, w których wyraża się jej nieprzeciętna wyobraźnia. Różnorodność i wielość projektów inspiruje ją i daje energię do codziennej pracy. W życiu codziennym ceni wolność, swobodę działania, możliwość realizowania swoich potrzeb z poszanowaniem potrzeb innych. Mówi: „Kochaj… i rób co chcesz.” Lubi gotować, oglądać filmy i bardzo chce mieć psa.

Monika Gądek

Pasja do fryzjerstwa obudziła się w niej jeszcze w najmłodszych latach. Obserwacja pracy fryzjerów pochłaniała ją. Teraz sama realizuje swoje wizje i ambicje. Trendy? – ona je współtworzy i ma już w tym względzie pewne osiągnięcia (Power Men – Look book by L’Oreal 2019). Wachlarz jej umiejętności jest szeroki: barberskie strzyżenia, strzyżenia damskie, upięcia. Świetnie odnajduje się w koloryzacjach do których podchodzi niezwykle rozważnie. Jej ulubioną techniką koloryzacji są refleksy, pojaśnienia obliczone na naturalny efekt. W pracy z klientem stawia na piękny efekt oraz funkcjonalność. Bogata wyobraźnia, indywidualne podejście oraz mistrzowski fach czyni z niej świetną stylistkę także w stylizacjach okolicznościowych. Lubi wyzwania, wciąż podnosi sobie poprzeczkę, by z każdym dniem być coraz lepszą.

Kacper Sowa

Nigdy nie miał wątpliwości, że fryzjerstwo będzie jego główną profesją. Swój warsztat szlifuje pod okiem Tomasza Maruta i Barbary Książek. Fryzjerstwo to dla niego pasja, która objawia się nie tylko w miłości do długich włosów, w pielęgnowaniu ich piękna, ale także w sztuce stylizacji. Świetnie się czuje w koloryzacjach i strzyżeniach. Jego prace cechuje indywidualne podejście; dopasowuje fryzury do aparycji i osobowości. Inspirują go światowe trendy, jednak oryginalność stylizacji utrzymuje dzięki inwencji własnej. Czas wolny spędza aktywnie i zawsze w towarzystwie znajomych. To kontakt z ludźmi daje mu siłę do działania.

Daniel Ciszek

Fryzjerstwo to tworzenie, a tworzenie to możliwość wyrażania się, to operowanie kształtem, kolorem, teksturą. Daniel geometrią fryzury zainteresował się w akademii Saco w Londynie (2010). Tam też rozwinął sztukę operowania detalem, docenił ekspresję szczegółu. Inspiruje go twórczość Vidal Sasson i Richard Ashforth – od nich uczy się śmiałości w  działaniu i wyrazistości stylizacji. Koloryzacje, strzyżenia i stylizacje to nie koniec jego twórczości. Poza pracą w salonie, maluje obrazy. Lubi działać w wyraźnych estetykach, ale w kontakcie z klientem najważniejsze dla niego jest spełnienie jego oczekiwań. Ceni pokój, ład i brak pośpiechu – to warunki podstawowe dla balansu w pracy i w życiu.