Nasz zespół

Barbara Pieczara

Jej codzienną pracę cechuje rzetelność, opanowanie, systematyczność. Rezultaty jej starań to czysta elegancja, szyk i powab. Jest jak buddyjska mniszka – nie rozprasza swojej uwagi poza zadanie, które aktualnie realizuje. Jej misja to nie dać się nabrać na efemeryzm kiczowatych tendencji. W ramach współpracy z L’Oréal Professionnel współtworzyła lookbook na rok 2016. Tworzy nie na wybieg, ale czerpie z tych doświadczeń, przemycając refleksy GLOMOUR w perfekcyjnych cięciach, echa FASHION pomysłowości formy, a wszystko to ma wspólny mianownik – jest nim efektowność i prostota.

Tomasz Marut

Razem z Barbarą Pieczarą współtworzył Avant Après. Jak sam o sobie pisze: „Kim byłbym gdybym nie został fryzjerem? Gdy zadają mi to pytanie i szukam w myślach alternatywnych pomysłów na siebie, nie mam wielu rozwiązań. Odpowiadam, że służącym w willi z widokiem na morze u bardzo liberalnej pani. A mówiąc szczerze – nie wyobrażam sobie siebie, jako nie-fryzjera. Ta praca mnie określa.”

Klaudia Matysiak

Upięcia, warkocze, koki, plecionki – w tej dziedzinie Klaudia bryluje. Jej fryzury charakteryzuje piękno klasyki, indywidualny dobór, efekt olśnienia będący odzwierciedleniem jej talentu. Praktyki i szkolenia rozpoczęła w naszym salonie, na każdym etapie wykazując się perfekcyjnym podejściem, ukierunkowaniem na pewność efektu. W ten sposób stała się specem od pielęgnacji, koloryzacji oraz technik strzyżenia. W życiu codzienny uwrażliwiona jest na piękno, które odnajduje w drugiej osobie. Gdybyśmy zapytali co ją najbardziej interesuje, zapewne odpowiedziałaby, że człowiek, no i to, jak może go uczesać…

Iwona Wójcik

Swoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczęła w salonie Avant Après, w pierwszych latach jego działalności. Jest uczennicą Tomka Maruta i Barbary Pieczary. Wybrała ten zawód, ponieważ uważa, że daje on możliwość kreatywnego wyrazu. Ponadto lubi pracować z ludźmi, a zawód fryzjera właśnie na tym polega. Ceni sobie spokój, pracę bez pośpiechu, w warunkach skupienia i koncentracji. Lubi mieć czas na szukanie nowych inspiracji, śledzenie aktualnych trendów. W swej pracy adoptuje klasykę reprezentowaną przez Vidal Sasunna oraz ekspresję właściwą stylizacjom szkoły Tony&Guy. Daje temu wyraz w koloryzacjach, których nieprzeciętne wykonanie, jest jej niewątpliwym atutem. Klientki cenią ją za umiejętność słuchania i uśmiech – rozświetla nim cały salon. Kiedy jest zmęczona, zamyka oczy i marzy. To dodaje jej siły, tak bardzo potrzebnej do codziennej pracy.

Patrycja Czyszczoń

Fryzjerstwo pozostawało w kręgu zainteresowań Patrycji od najmłodszych lat. Stąd duża świadomość swoich atutów oraz klarowność preferencji estetycznych. Są to proste, geometryczne cięcia oraz wyraziste stylizacje kolorystyczne. W swoim rozwoju wzoruje się na takich mistrzach jak Vidal Sasson oraz Tony Guy. Tak wysoko postawiona poprzeczka, wymaga nie tylko talentu, ale także perfekcji działania – to właśnie znaki rozpoznawcze Patrycji. Strzyżenia, stylizacje i upięcia – to jej mocne strony fryzjerskiego rzemiosła. Aby osiągnąć reprezentowany poziom szkoliła się u najlepszych stylistów w Polsce.W codziennej pracy inspiruje się aktualnymi trendami, dużo czerpie z obserwacji otoczenia, dba o świeżość podejścia przy każdej wykonywanej fryzurze. Cała suma tych starań obliczona jest na zadowolenie i uśmiech klienta. Obok możliwości kreacji to właśnie intereakcje zachodząca między ludźmi ceni najbardziej. W przyszłości chce dzielić się swoim doświadczeniem i szkolić innych, zarażać nie tylko konceptem twórczym, ale także radością życia.

Magda Grabowska

Fryzjerką chciała być odkąd pamięta. To w salonie Avant- Après znalazła swoje fryzjerskie miejsce. Szkoląc się pod okiem Tomka Maruta i Barbary Pieczary, stała się niezależną stylistką, która wciąż szuka okazji do podnoszenia swoich kwalifikacji. I właśnie to najbardziej ceni w fryzjerstwie – możliwość wyrazu, szkolenia się, odnajdywania nowych inspiracji. Chce być mistrzynią w swoim fachu, do czego dąży konsekwentnie codziennym staraniem. Jest szczęśliwa, mogąc spełniać swoje marzenia i realizować swoją największą pasję. Dzięki zaangażowaniu, a także indywidualnemu podejściu do każdego, sprawia że klienci czują się nie tylko piękni, ale i wyjątkowi. Magda lubi ten wyraz zadowolenia, który jawi się na twarzy klienta, kiedy stylizacja jest gotowa. Temu podporządkowuje swoją prace. 

Kinga Szumiec

Właściwa osoba, na właściwym miejscu, świadoma swoich umiejętności i pełna zapału. Została stylistką, gdyż jak mówi: „jest uzdolniona w tym kierunku”.
Jej cel zawodowy to sprostanie oczekiwaniom klienta i opanowanie zaawansowanych technik strzyżenia. Jak dotychczas świetnie jej idzie w obydwóch dziedzinach. Wciąż szkoli się i doskonali swój warsztat. Jej zainteresowania pozostają w sferze wydobywania naturalnego piękna. Nie lubi „sztucznych” fryzur. Stawia na autentyczności aparycji i subtelne udoskonalenia. Dlatego jej mistrzami są Jean Louis David i Vidal Sassoon. Stylizacje Kingi sprawiają, że klienci czują się komfortowo i wygodnie ze swoją fryzurą.Kinga czerpie dużo satysfakcji ze swojej pracy i bardzo lubi swoje życie.

Wirginia Dulęba

Wirginia w pracy poprzeczkę stawia sobie wysoko. Jest nią sto procent zadowolenia z siebie, sto procent satysfakcji klienta, którą gwarantuje jej fryzjerski talent. Wirginia świetnie realizuje się zarówno w koloryzacjach, jak i w strzyżeniach. Do mistrzowskiego poziomu doszła na drodze praktyki, systematycznej pracy, ustawicznych szkoleń. Siła charakteru i konsekwencja działania to jej klucze do sukcesu. Lubi to, co do zasady jest słuszne i zdrowe: jedzenie wege, odpoczynek na łonie natury, eksploatowanie się w sposób użyteczny. Dlatego wybrała fryzjerstwo – tu praca w sposób bezpośredni przekłada się na zadowolenie i radość, a rezultaty działania uzasadniają, że warto, żyć pasją. 

Justyna Kozień

Za ścieżkę swojego rozwoju obrała sztukę fryzjerską i to właśnie pod skrzydłami naszego zespołu rozwijała swoje umiejętności. Tu poznała swoje mocne strony i uzyskała mistrzowską biegłość w fachu. Jej ambicją jest satysfakcja klienta, jej metodą na to są perfekcyjne koloryzacje, w których świetnie się realizuje. W pracy działa bardzo sprawnie i zdecydowanie. Pomimo świadomości swoich zdolności wciąż szuka możliwości rozwoju i doskonalenia się. Lubi kontakt z ludźmi, dba o dobre relacje, pozytywne wrażenia. Jej osoba dużo wnosi do naszego zespołu, ale najbardziej cieszą się nasi klienci, których oczekiwania Justyna czyta najlepiej.

Paulina Truskawska

Pozytywne usposobienie Pauliny rozświetla nasz salon. Została fryzjerką, bo ma do tego smykałkę, głowę pełną stylistycznych konceptów oraz ewidentne zdolności. Widzi piękno w człowieku i ten aspekt podkreśla w pracy. Lubi uszczęśliwiać ludzi, bo według niej to szczęście czyni ludzi naprawdę pięknymi. Czego nie dowiedziała się od swoich nauczycieli, sama wyszukała i zaspokoiła swoją ciekawość. To chodząca encyklopedia w dziedzinie pielęgnacji włosów. Zakresem wiedzy konkuruje z najlepszymi. Kolejnym atutem jej fryzjerskiej aktywności są loki: umiejętność stylizacji i wykonanie. Jej hobby to historie kryminalne, spacery z psem i pielęgnacja włosów raz jeszcze. Zawód fryzjerki-stylistki to konsekwencja jej zainteresowań. Kiedy praca jest Twoim hobby to musi być sukces. Sukcesem Paulina nazywa zadowolenie jej klientów.